Tellimine

HAUAKIVI TELLIMISEST

Kui kivi on meie platsilt välja valitud, pakume tasuta ühe kavandi, mille soovi korral saadame tellija e-postile pdf. failis.
Kivihoovis on ühe kavandi kujundamise võimalus kliendi juuresolekul. Arvutiga kavandamine annab kiirema ja parema tulemuse. Soovi korral saadame kujunduse elektronpostiga.
Kontoris teeme kavandeid ka koos kliendiga.

Kiviraie tööd teostame tänapäevaselt liivapritsiga, vastavalt kokkulepitud kavandile teeme shablooni ja teostame kiviraiet.

Tulemus on korrektne ja tähed jäävad hästi näha.
Võimalusel teostame pildi jm. kliendi kavandi järgi.
Hinnapäringud, erisoovid, ettepanekud on kõik oodatud.
Käsitsi kiviraie on võimalik eritellimusel, vastavalt läbirääkimisele ja hinnapakkumisele.
Kivitööde tellimiseks ja informatsiooni saamiseks palume ühendust võtta, kirja teel kivihoov@gmail.com või helistada telefonil 672 1711; GSM 5204 820 Hulgimüük 5012 956


KIVIRAIE

Poleeritud kividele kirjade, piltide ja sümbolite tegemiseks kasutame liivapritsi.

Meilt on tellitud:

Graniidist piirdeid, monumente, trepiastmeid, aiamööblit, skulptuuride ja karikate aluskive, aknalaudu, kivist töötasapindu, kaminadetaile vastavalt kliendi šabloonile jm.

Vabadussõja mälestusmärk Kehra Lahinguväljal avati  2019 jaanuaris, mida kajastatati ETV-s ja erinevates meediakanalites.

Kuru hallist graniidist on tehtud Tallinna Raekoja tagune teekate, Tallinna Lauluväljakul Gustav Ernesaksa monumendi aluskivi, millel on reljeefne autogramm. Tartus Tähtvere pargis, Vändras ja Kilingi-Nõmmel vabadussõja monument.
Tartus Toomemäel Willem Reimanni monument.
Ämari lennuvälja territooriumil monument hukkunud Eesti lenduritele. Põltsamaa Skulptuurifestivali 2004 raames teostasime monumendid Sõpruse pargis. Tee Olümposele, annetajatele tänukivi, monument Eesti Vabariigi taasiseseisvumise poolt 20.08.1991 hääletanud saadikutele. Tarnisime umbes 50 tonni graniiti, teostasime eritellimused, kiviraie 5000 tähemärki ning teostasime monumentide paigaldused.

Graniitkive töötleme oma kivitööstuses, Paekna külas, Kiili vallas. Toorkivi on valdavalt hangitud Soome karjääridest. Laos on hetkel olemas Soome punast, halli, musta graniiti, Karjala musta graniiti. Samuti Ukraina graniiti. Hauakive valmistame ka Eesti looduslikust kivist.
Eritellimusi teostame kliendi joonise või projekti põhjal vastavalt tootmise võimalusele pakkumise alusel.


ERITELLIMUSED

Eritellimuse puhul palume saata projekt, eskiis, pdf failid või materjali nimetus ja mõõdud meili teel:

kivihoov@gmail.com

Harri Virkkunen 5012956