Tagasiside ja tehtud tööd.

Tagasiside

Tehtud töödest tuntumad  eesti rahvale on monumendid.  Kehra lahingu mälestussammas 2019,  Maarjamäe Kommunismiohvrite memoriaali graniitkivid küüditatute mälestuseks 2018, Soome Varpaisjärve mustast graniidist.
2004-2008 aastate tööd, Tallinna lauluväljaku Gustav Ernesaksa kuju aluskivi, soome Kuru hall/Guru Grey/ graniitkivist, millel on Aare Aljase  poolt käsitsi raiutud Gustav Ernesaksa autogramm, teostasime ka monumendi, sh. pronkskuju paigalduse. Valminud on Vändra, Kilingi-Nõmme ja Saarde Vabadussõja monumendid 2004 aastal. Tartu Tähtvere pargis on üks Eesti suuremaid graniidist mälestusmärke, Tartu lahingu monument.  Tartu Reimanni kujule on saetud ja töödeldud aluskivid, trepistik ja tehtud ka kuju paigaldus Toomemäel. Tallinnas leiate Estonia teatri ümbruse kõnniteedel kuulsate Estoonlaste jäljeraja graniidis, mis on teostatud läbi aastate  Tiiu Kirsipuu kunstiteostena, Arne Mikk eestvedamisel. Teostatud kivitööd  Jaak Joala , Silvi Vrait, Gunnar Graps, Lennart Meri jt. hauatähistel.

Tagasiside erm_komi-tare-laudlina

Tagasiside

Tagasiside Saadan ka ühe foto valmis lauast. Üldise hinnangu järgi (kunstnikud, ERM ise) üks kauneimaid eksponaate. Suuresti tänu Teile. Edaspidine koostöö kindlasti.  Lugupidamisega Peeter Bõstrov

Täname! Tänusõnadest tunneme suurt rõõmu!

Pildid

Paekna kivitööstus